0
Ваш кошик порожній

+38(067)507-18-61
✉ office@askida.ua

Робота в Компанії «АСКИДА»

Робота в мережі салонів ювелірної компанії АСКИДА™ є чудовою можливістю для розвитку кар'єри та професійного зростання. Якщо компанія успішно працює на ринку та розвивається, це свідчить про наявність структурованої навчальної бази, ефективність підходу до навчання та створення умов для кар'єрного зросту працівників. Багато людей мають бажання працювати в такій відомій та стабільній компанії.

 

Компанія АСКИДА™ - бренд, який був створений в 1991 році. Зараз це велика мережа салонів у багатьох містах України, завдяки постійному прагненню до досконалості, використанню новітніх технологій та високих стандартів обслуговування клієнтів. Компанія дуже серйозно підходить до відбору торгового персоналу, він проходить кілька етапів, включаючи структуроване інтерв'ю.

 

Щоб стати частиною команди, необхідні такі якості, як комунікабельність, відповідальність, пунктуальність, вміння слухати та чути, розуміти потреби та високий рівень ерудиції. Хоча досвід у продажах є перевагою, він не є обов'язковим, оскільки компанія здійснює своє навчання для майбутніх працівників. Не варто боятися змінити роботу, якщо вже давно мрієте про роботу в продажах. Новим працівникам надається наставництво, де вони навчаються за спеціальною програмою. Часто буває так, що новий співробітник демонструє хороший результат – вже через два-три місяці він вільно орієнтується в асортименті, чим значно підвищує якість консультації покупця, а через деякий час самостійно може передавати свої знання кандидатам на роботу і таким чином почати свій рух по кар’єрних сходинках Компанії.

 

В Компанії існує система навчання – наставництво, тренінги, тощо. Керівництво уважно слідкує за успіхами кожного співробітника роздрібної мережі і регулярно ініціює виплату премій або ж підвищення за кар’єрними сходами. Компанія має чіткі цілі росту і щиро радіє, коли до команди долучаються однодумці. Якщо ви відчуваєте в собі бажання реалізувати свій професійний потенціал і побудувати кар’єру в ювелірній сфері, чекаємо вас в Компанії АСКИДА™.

 

Шановні кандидати! Якщо Ви зацікавлені працювати в компанії АСКИДА™, але не побачили вакансію, що Вас цікавить, відправляйте Ваше резюме на пошту office@askida.ua, для розгляду Вашої кандидатури чи телефонуйте за номером +380983065518.

© 2000-2023 АскидА Україна.
Задавайте питання в Telegram